Legimi - wypożyczalnia ebooków

23.04.2024

Biblioteka umożliwia bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi, oferującej ponad 250 tys. ebooków oraz ponad 80 tys. audiobooków i synchorbooków.

Jak działa Legimi?
Usługa Legimi dostępna jest bezpłatnie WYŁĄCZNIE czytelnikom posiadającym aktywne konto biblioteczne, bez zaległych zobowiązań wobec Biblioteki.

Czytelnik otrzymuje 1 kod miesięcznie. Ważne, aby kod aktywować nie później niż ostatniego dnia miesiąca, w którym się go otrzymało - w przeciwnym wypadku straci ważność. Aktywowany kod zapewnia dostęp do Legimi przez 30 dni. Dopiero po wykorzystaniu otrzymanego kodu można korzystać z następnego.

Fakt otrzymania kodu do Legimi odnotowywany jest na koncie czytelnika w systemie bibliotecznym SOWA.

Jak uzyskać kod do Legimi?
Odbierz kod osobiście w Bibliotece lub wyślij e-mail o temacie KOD LEGIMI na adres wypozyczalnia@akademiabialska.pl, w treści wiadomości wpisz swoje imię, nazwisko i numer karty bibliotecznej.

Jak korzystać z Legimi?
Wejdź na stronę https://www.legimi.pl/akademiabialska i wpisz kod otrzymany z Biblioteki. Zaakceptuj regulamin.

Załóż darmowe konto Legimi a jeśli masz już konto zaloguj się. Pobierz bezpłatną aplikację. Zaloguj się, używając loginu i hasła podanych przy zakładaniu konta. Z Legimi możesz korzystać na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie.

Usługa nie jest dostępna na czytnikach Kindle.

Biblioteka nie wypożycza urządzeń do czytania e-booków.