Komunikat dotyczący usług kserograficznych i reprograficznych

Komunikat dotyczący usług kserograficznych i reprograficznych

Informujemy, że Biblioteka nie prowadzi punktu usług kserograficznych i reprograficznych. Możliwy jest wydruk tylko materiałów bibliotecznych zeskanowanych na miejscu w Bibliotece.

Zapisy do Biblioteki

Zapisy do Biblioteki

Studenci I roku zapisywani są do Biblioteki na podstawie ważnej legitymacji studenckiej i wypełnionego formularza.

Aplikacja Sowa MOBI

Aplikacja Sowa MOBI

Kolejne udogodnienie dla naszych Użytkowników! Aplikacja Sowa MOBI już dostępna.

GoTriple innowacyjna wielojęzyczna platforma dla nauk humanistycznych i społecznych

05.09.2023

Platforma GoTriple umożliwia dostęp do ponad 12 milionów dokumentów, ponad 22 tys. projektów oraz ponad 12 milionów profili badaczy z całego świata. Celem platformy jest popularyzowanie wyników badań, budowanie sieci akademickich oraz rozwijanie społeczności ekspertów.

Książkomat – ważna informacja

Książkomat – ważna informacja

Drogi użytkowniku! Książki z czerwoną kropką zdajemy w poszczególnych strefach w Bibliotece Akademickiej. Nie zwracamy ich w książkomacie!!!

Information for International Students

Information for International Students