Kontakt

Strefa A: neofilologia, Wypożyczalnia
Małgorzata Wągrodzka
bibliotekarz
tel. 83 344 99 24
emial: m.wagrodzka@akademiabialska.pl
wypozyczalnia@akademiabialska.pl

Katarzyna Zając
młodszy bibliotekarz
tel. 83 344 99 26
emial: k.drozdziuk@akademiabialska.pl

Strefa B: pielęgniarstwo, ratownictwo, zdrowie publiczne, turystyka, pedagogika, socjologia
Katarzyna Lichograj
starszy bibliotekarz
tel. 83 344 99 23
email: k.gajosz@akademiabialska.pl

Dorota Mączka
bibliotekarz
tel. 83 344 99 23
emial: d.maczka@akademiabialska.pl

Strefa C: ekonomia, zarządzanie, finanse, bezpieczeństwo, informatyka, budownictwo, rolnictwo
Wojciech Piesta
młodszy bibliotekarz
tel. 83 345 62 69
emial: w.piesta@akademiabialska.pl

Daniel Dmitruk
młodszy bibliotekarz
tel. 83 344 99 21
email: d.dmitruk@akademiabialska.pl

Sekcja Informacji Naukowej
Monika Gościk
starszy bibliotekarz
tel. 83 345 62 41
email: m.goscik@akademiabialska.pl
miedzybiblioteczna@akademiabialska.pl

Sekcja Bibliometrii
Sylwia Borkowicz
kustosz
tel. 83 345 62 75
email: s.borkowicz@akademiabialska.pl
publikacje@akademiabialska.pl

Sekcja Gromadzenia i Opracowania
Katarzyna Cyran
kustosz
tel. 83 344 99 75
email: k.cyran@akademiabialska.pl

Cezary Borkowicz
starszy bibliotekarz
tel. 83 344 99 25
email: c.borkowicz@akademiabialska.pl

Magazyn biblioteczny
Marlena Harasimiuk
tel. 83 344 99 66
email: m.harasimiuk@akademiabialska.pl

Barbara Marchlewska
tel. 83 345 62 68
email: b.marchlewska@akademiabialska.pl

Strefa A: neofilologia, Wypożyczalnia

tel. 83 344 99 24
biblioteka@akademiabialska.pl
wypozyczalnia@akademiabialska.pl

Strefa B: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, fizjoterapia, zdrowie publiczne, turystyka, pedagogika, socjologia

tel. 83 344 99 23
biblioteka@akademiabialska.pl

Strefa C: ekonomia, zarządzanie,
finanse, bezpieczeństwo, informatyka, rolnictwo,
budownictwo

tel. 83 345 62 69
biblioteka@akademiabialska.pl
Copyright © 2018 Biblioteka Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt & Wdrożenie: www.netcoding.pl
Skip to content