Dostęp do bazy ProQuest Central

6 czerwca 2022 - Aktualności
Dostęp do bazy ProQuest Central

Biblioteka Akademicka oferuje roczny dostęp do bazy ProQuest Central.
ProQuest Central to połączenie wielu najczęściej używanych baz danych, stanowiące przekrój wszystkich obszarów tematycznych i tym samym niezwykle obszerny i wszechstronny zbiór treści. ProQuest Central to wyjątkowo wartościowe źródło informacji, które obejmuje bazy danych z takich dziedzin jak biznes, zdrowie i medycyna, nauki społeczne, edukacja, nauki ścisłe i techniczne, a także zawiera najważniejsze tytuły w obszarze sztuk widowiskowych i wizualnych, historii, religioznawstwa, filozofii, językoznawstwa i literatury. Kluczowe tytuły, zróżnicowane treści. Prezentowany zbiór to nie tylko czasopisma naukowe, ale też zasób wartościowych badań rynku, raportów o krajach, raportów gospodarczych i branżowych, ważnych dokumentów roboczych na etapie przed drukiem. To także pełnotekstowe prace dyplomowe, magisterskie i doktorskie; ponadto dostępna jest ogromna liczba czasopism specjalistycznych i ogólnych. Zbiór zawiera też ponad 2 300 pełnotekstowych źródeł wiadomości z całego świata, zapewniających tło kontekstowe dla nadzwyczajnej jakości treści naukowych w ProQuest Central.

WEJŚCIE DO BAZY

INFORMACJA O BAZIE PROQUEST CENTRAL

Strefa A: neofilologia, Wypożyczalnia

wypozyczalnia@akademiabialska.pl